Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Manyetik RS485 SS304 IP54 Erişim Kontrolü Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Üç kol uzunluğu: | 51cm |
| geçiş hızı: | 25~32 kişi / dakika |
Yüz Tanıma Termal Kameralı 304 SS Speed Gate Turnike
| Ürün adı: | hız kapısı |
|---|---|
| İçin uygun: | Kapalı ve açık |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
12VDC Akıllı ESD Kapısı SUS304 Esd Hız Kapısı Turnike
| Ürün adı: | Hız Kapısı Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Çalışma ortamı: | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak),-10-50℃ |
Süpermarket Geçiş Kontrol Turnikeleri Termal Kameralı QR Kod Turnike
| Başvuru: | mağaza, sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik |
|---|---|
| Maksimum Erişim Genişliği: | 1800mm |
| Tip: | NO\NC\COM,Tam Otomatik |
Spor Salonu Güvenlik Salıncak Kapısı Turnike Bel Yüksek RFID Erişim Kontrolü
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
|---|---|
| Tip: | Tam otomatik |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
RFID Kart Otomatik Bariyer Kapısı Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Yaya Turnikeleri
| Ürün adı: | Yaya Turnikeleri |
|---|---|
| Boyut: | L1200*W280*H980mm, 1400*300*980mm |
| Malzeme: | Yurtiçi standart 304 # paslanmaz çelik |
Android ESD Turnike Kapı Sistemi 8 İnç Dokunmatik Ekran Tablet Combo Bilek / Ayak Pedalı
| Ürün Adı: | Combo Esd Turnike Kapı Sistemi |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
RFID Erişim Kontrolü Bırakma Kolu Kapısı Döner 3 Kollu Döner Tripod Turnike Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Erişim Kontrolü Seyirci için NFC IC Kimlik Kartı Güvenlik Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*200*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Bel Yüksekliği Güvenliği Yaya Turnikeleri 900mm Geçiş Erişim Kontrol Kapısı
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |

