Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Spor Salonu İçin Çift Yönlü Yaya Qr Kodu Salıncak Bariyer Kapısı Turnike Sütun Kapı Sistemi
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Kutup boyutu: | çap 168mm; yükseklik 1050mm |
| Geçit genişliği: | 530mm-830mm |
Spor Salonu İçin 900mm Optik Termal Salıncak Turnike Kapısı
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
| Tip: | Tam otomatik |
IC ID Barkod Parmak İzi Salıncak Kapısı Turnike Yüz Tanıma
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
Parmak İzli Rfid Okuyucu Sürgülü Hız Kapısı Turnike
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli, yüksek hızlı kapı |
|---|---|
| Açık Stil: | Sürgülü cam engel |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Otomatik Tanıma 0.2s Swing Bariyer Kapısı Erişim Sütunu Swing Turnike
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Kütüphane Tripod Turnike Güvenlik Kapısı Sayacı RFID Okuyucu Tek Çekirdekli Turnikeler
| Kol uzunluğu: | 510mm |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Garanti: | Bir yıl |
Erişim Kontrolü SUS304 IP54 ESD Test Cihazı Kapısı Esd Turnike Sistemi
| Ürün adı: | Esd Turnike Kapı Sistemi |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Yaya Elektronik Bariyer Kapısı SUS304 Tam Boy Turnike Döndür
| Ürün Boyutu: | 4100 (U) * 1500 (G) * 2250 (Y) mm |
|---|---|
| Uygulama: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
CE Yaya Güvenlik Kapıları İki Yönlü RFID Yüz Tanıma Tam Boy Turnike
| Ürün Boyutu: | 3100 (U) * 1500 (G) * 2250 (Y) mm |
|---|---|
| Uygulama: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
Sıcaklık İzleme Erişim Kontrol Sistemi ile Çift DC Fırçasız Motor Flap Turnike Kapısı
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |

