Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Anti Panik Yaya Turnike Kapısı LED Trafik Işıkları Rehberliği ESD Turnike Kapısı Sistemi
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| ESD test edici: | LCD ekran ve yazılım (isteğe bağlı) |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
Yarım Yüksek ESD Turnike Kapı Sistemi Yarı Otomatik SUS304 Su Geçirmez
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
60cm Otomatik Çin Fabrikası QR Kodu Parmak İzi Yüz Tanıma Giriş Turnike Kapıları
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Hızlı Geçiş RFID Güvenlik Turnike Kapısı Fırçasız Motor Biyometrik Yüz Tanıma
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
ESD QR Kod Tarayıcı Okuyucu ile Güvenlik Metal Turnike Açık Giriş Erişim Kontrolü
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Tek Kutuplu Döner Bariyer Kapısı Mekanik Yayalar Yüz Okuyucu Güvenlik Turnike Kapısı
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
500mm - 600mm Geçiş Genişliği Tripod Turnike Kapısı AC110 - 240V Güç Kaynağı
| Geçiş hızı: | 30 ~ 40 kişi/dakika |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304/316 |
Yüz Tanıma RFID ile Güvenlik Sistemi Güvenlik Turnike Kapısı 550-900mm
| Boyut: | Standart veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis/spor salonu/Fitness Merkezi Girişi |
| Kontrol modu: | Uzaktan Kumanda/ Parmak İzi/ Bilet/ Kart |
Metro İstasyonu Hız Kapısı Dönüştürücü Ödeme Sistemiyle Çipleme Karşıtı Çarpışma Karşıtı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*200*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Ekran tipi: | Yüz ekran LCD ekran |
|---|---|
| şerit genişliği: | 55-130 cm |
| Boyut: | 1400*200*1000mm (l*w*h) |

