Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
İki Yönlü Erişim Kontrolü Turnike Kapısı 1.1 Metre Destek Engelli Tekerlekli Sandalye
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Otomatik Salıncak Hızlı Hızlı Kapı Turnike Erişimi Optik Qr Kod Okuyucu Kızılötesi Sensör
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Ofis Binası İçin Otomatik RFID Turnike Kapısı Yüz Tanıma Terminali
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | U1300*G200*Y1000mm |
Manzara İçin Çarpışma Önleyici Güvenlik Turnike Kapısı Yüz Tanıma
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemli Tam Otomatik Döner Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | Otomatik Salıncak turnike kapısı |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Düşük Gürültülü TCP IP Flap Kapısı Turnike Çok Fonksiyonlu Erişim Kontrolü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Çift Kanatlı Otomatik Döner Kapı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün Adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Akıllı Giriş RFID Kart Flap Turnike Kapısı Tam Otomatik Yaya Erişim Kontrolü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Akıllı Yüz Tanıma Yaya Bariyeri Kapısı Kayar Turnike Kapısı QR Kod Okuyucu
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Stadyum İçin Anti Ezilme Optik Speedlane Turnike High End RFID Turnike
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |

