Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
IR Sensor Flap Barrier Turnstile Havaalanı için Yüksek Güvenlik Tam Otomatik Servo Motor
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Havaalanı Güvenlik Swing Gate Yüz Tanıma Hız Kapısı Döner Dışarı Lüks Döner Bariyer Döner
| Erişim Kontrol Türü: | Parmak izi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Açık hava etkinliği tam otomatik swing turntile qr kapı turntile bilet barkod bir bariyer
| Erişim Kontrol Türü: | IC Kart, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Kamu Hizmeti İçin Şık Güvenlik Hız Kapısı Yüksek Çalışma Hızı Cam Turnike
| Ürün adı: | 304 SUS Hızlı Turnike Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400*310*1000mm |
| Paket boyutu: | 1510*380*1080mm |
Stadyum için 110 volt tam otomatik Hs kodu tripod turnike barkod tarayıcı
| Kol uzunluğu: | 51cm |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -15°C~+75°C |
| Maksimum Erişim Genişliği: | 600mm |
Çıkış RFID Kartı / Parmak İzi / ESD Test Cihazı Flap Bariyer Turnike Otomatik Kontrol Sistemi Girin
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Akıllı Anti - Pinch / Kuyruk / Retrogradasyon Fonksiyonlu Kızılötesi Sensör Turnike Flap Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
RFID Okuyucu DC 24V ile TCP / IP Hızlı Geçiş Otomatik Güvenlik Hız Kapısı Turnike
| Ürün Adı: | 304 SUS Hızlı Turnike Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400*310*1000mm |
| Paket Boyutu: | 1480*380*1080mm |
IC Kimlik Kartı Simli Açılır Kol Turnike Çift Yönlü Bariyer Kol Kapıları CE Onaylı
| İletişim Portu: | RS485 ,TCP/IP |
|---|---|
| tip: | Tek kollu turnike kapısı |
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 165 mm (G) * 1000 mm (Y) |

