Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Otomatik RFID Bırakma Kolu Turnike Kapısı, Çoklu Erişim Kontrolü Bariyer Kolu Kapıları
| İletişim Portu: | RS485 ,TCP/IP |
|---|---|
| tip: | Tek kollu turnike kapısı |
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 165 mm (G) * 1000 mm (Y) |
Tuvalet Yüzme Havuzu Girişi Yarım Boy Jetonlu / Jetonlu Yarım Boy Turnikeler
| Uygulama: | Umumi tuvalet girişi, yüzme havuzu |
|---|---|
| Madeni para çapı: | 18mm ~ 30mm |
| Tip: | dikey stil daha küçük boyut |
Erişim Kontrolü tripod erişim sistemi, turnike girişi Parmak İzi Barkod Okuyucu ile
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Çift yönlü kol tam otomatik Erişim Turnikeleri kendi kendini kontrol eden alarm fonksiyonu
| Ürün adı: | Çift yönlü kol kapısı tripod turnike tam otomatik kendi kendini kontrol eden alarm fonksiyonu |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
Akıllı kontrol Tripod Turnike Kapısı / DC24V kontrollü erişim kapıları
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
Erişim Kontrol Sistemi İçin Güvenlik Bel Yüksekliği Turnike Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Kütüphane Sistemi için RFID Kart Okuyucu Flap Bariyer Kapısı Güvenlik Programlanabilir Turnikeler
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Uygulama: | yüz tanıma, bilet istasyonu, ofis vb. |
2 Kanal Temassız Kızılötesi Anti Atlama Tripod Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, kalınlık 1,3 mm'den az değildir |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kol uzunluğu: | 510mm |
Ofis Giriş Kontrolü İçin Akıllı RFID Kart Hız Kapısı Turnike
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS485/Röle Sinyali |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Çift Yönlü Yüz Tanıma Turnike Bariyer Sistemi 1200mm Uzunluk
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC 100~240 volt, 50/60HZ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |

