Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Anti Jump Yüz Tanıma Turnike Spor Salonu Yüksek Hızlı Cam Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
LCD Ekran QR Kod Okuyucu NFC Okuyucu ile Güvenlik Flap Turnike Kapısı Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Tam Otomatik Flap Bariyer Kapısı Çift Yönlü Akrilik Kol Geçiş Kontrol Turnikesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Akıllı RFID Kart Flap Turnike Kapısı Yüksek Hızlı Parmak İzi Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G200*Y1000mm |
Su Parkı Güvenliği Yaya Turnike Kapısı Takip Karşıtı Yüz Tanıma Kontrollü
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Yüksek Performanslı Yüz Termal Turnikeler Tam Boy 1600mm Motorlu Otomatik Sistem
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1500*G200*Y1000mm |
RFID Kart Okuyucu Güvenlik Stativ Döner Kapı Yarım Otomatik Erişim Kontrolü
| İletişim: | RS485 İletişimi |
|---|---|
| Uygulama: | açık, otel, havaalanı |
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
Servo Motor Flap Turnstile Güvenlik Yüz Tanıma Terminalı Metroda Barkod Bilet
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
600mm Geçit Genişi Tam Yükseklik Döner
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Avrupa Standartları Biyometrik Erişim Kontrolü Wiegand Yüz Tanıma ile Döner Kapı
| Ürün Boyutu: | 3100 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Tek Girişli Tam Boy Turnike |

