Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 746 Ürünler.
Çift Şeritli Tam Boy Yaya Turnikeleri Konut İçin Biyometrik Erişim
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Sayaç Otomatik Flap Bariyer Kapısı 304 Sınıf Akrilik Cam, Parmak İzi Kilitli
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
404 Not Found
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
Erişim Kontrol Sistemli Çift Yönlü Yaya Tripod Turnike Kapısı / LED Gösterge Lambası / Alarm Işığı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Yarı Otomatik Biyometrik Tam Boy Turnike 90 Derece Döndürme Paslanmaz Çelik Turnike
| Ürün Boyutu: | 3100 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Tek Girişli Tam Boy Turnike |
Stadyum İçin Anti Ezilme Optik Speedlane Turnike High End RFID Turnike
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Terörle Mücadele Hidrolik Güvenlik Yol Engelleyici, Otel Girişi Yol Engelleyici Sistemi
| boyut: | Standart: L 2500* G 920* Y 760 mm, site durumuna göre özel uzunluk da olabilir |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP54 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
Çocuk bahçesi ve okul ve oyun alanı için güzel araba şeklindeki kaydırıcı hız kapısı döner
| kontrol yolu: | Tam otomatik |
|---|---|
| Kızılötesi miktarı: | 8-12 Çift |
| Ürün Adı: | Hızlı Kapı Dönüştürücü |
Yaya RS485 Güvenlik Flap Bariyer Turnike, 304 # Paslanmaz Çelik Kapı Bariyer Sistemi
| İsim: | Güvenlik Kapaklı Turnike Bariyeri |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Yüksek Güvenlikli Flap Bariyer Kapısı Özelleştirilmiş Led Işık Değiştirilebilir
| Ürün adı: | Yüksek Güvenlikli Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |

