Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
2D barkod bilet sistemi kapısı, rfid kartları tokatlamak turnike, deniz parkı için salıncak erişim kontrol turnike
| Tip: | Turnike barkod okuyucusu |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Boyut: | 1400 * 200 * 1000mm |
Tek Damla Çubuklu Yüksek Güvenlikli RFID Erişim Kontrol Turnikesi Spor Salonu Hız Kapısı Turnikesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*200*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Ofis Okul Kütüphanesi Spor Salonu İçin Otomatik Yüz Tanıma Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Yüz TanımaTurnike Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400*300*1000mm |
| Başvuru: | Kapalı ve açık |
Su geçirmez OLED Ekran Linux Turnike Güvenlik Sistemleri RFID Kart QR Kodu Bulut Erişimi
| Güç Kaynağı: | DC12V |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis/ Bina/Fabrika erişim kontrolü, Okul |
| İşlev: | QR kod modülü |
IP54 İç/Dış Mekan Tripod Turnike
| Ürün Adı: | Mifare Kart Tripod Turnikesi |
|---|---|
| Boyut: | 430*280*990mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Otogar Giriş Turnikeleri Güvenlik Kapıları / Fabrika Otomatik Turnikeler
| Ürün adı: | Giriş Tripod Turnike |
|---|---|
| Başvuru Yeri: | Spor salonu, eğlence parkı, stadyum, pulic alanı, ofis binası, kulüp vb. |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Otomatik Salıncak Hızlı Hızlı Kapı Turnike Erişimi Optik Qr Kod Okuyucu Kızılötesi Sensör
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Tam Otomatik Flap Bariyer Kapısı Çift Yönlü Akrilik Kol Geçiş Kontrol Turnikesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Elektronik Güvenlik OEM / ODM Turnike Rfid Kontrollü Dikey Manuel Bariyerler
| Ürün Adı: | Tripiyotlu turnike |
|---|---|
| Boyut: | 420*330*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Eğlence Parkı Barkod Tarayıcısı Döner
| Ürün adı: | QR Kodu Erişim Kontrolü Turnikesi |
|---|---|
| Sona ermek: | Fırçalanmış Yüzey |
| Boyut: | L1200 x W280 x H1000mm |

