Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security swing gate ] eşleşme 328 Ürünler.
Kendi Kendini Kontrol Eden Alarmlı, Swing Bariyerli RFID Biyometrik Kontrollü Erişim Turnikeleri
| Ürün adı: | Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Yüksek güvenlik yüz tanıma salıncak bariyer kapısı hızlı hız 304 paslanmaz çelik
| Sıklık: | 50Hz veya 60Hz |
|---|---|
| Nem: | %0-95 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Ofis Girişi 304 Paslanmaz Çelik Otomatik Yüksek Güvenlik Yürüyüşçü Erişim Kontrolü Swing Barrier Speed Gate
| Boyut: | 1400*120*1000mm (l*w*h) |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yüz ekran LCD ekran |
| şerit genişliği: | 55-130 cm |
Metro için Güvenlik Dedektörü Metal Swing Turnike Kapısı Otomatik Erişim Sistemi
| Metal algılama kapısının şekil boyutu: | 2220 H × 820 W × 550 (Derin) (mm) |
|---|---|
| Geçme oranı: | 60'dan fazla kişi/her dakika |
| Uygulama: | İç veya dış mekan (su geçirmez ürün) |
ZK Yüz Tanıma Salıncak Bariyer Kapısı 1400mm Paslanmaz Çelik IP54
| İletişim arayüzü: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0.2s |
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz tanıma, rfid kartı |
Fabrika Girişi Parmak İzi Tarama Salıncak Bariyer Kapısı Anti Statik ESD Sarma Kayışı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Kompakt 304 paslanmaz çelik salıncak bariyer kapısı 0.2s açık / kapalı zaman ve RS485 iletişim
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Yüz Tanıma Cam Flap 2.2m Salıncak Bariyer Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Açık hava etkinliği tam otomatik swing turntile qr kapı turntile bilet barkod bir bariyer
| Erişim Kontrol Türü: | IC Kart, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Sıcaklık Algılama Kızılötesi Ateş Kamerası Salıncak Bariyer Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |

