Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ road blocker system ] eşleşme 99 Ürünler.
Otomatik Akü Ücretli Otopark Kilit Mekanizması A3 çelik
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| Boyutlar (düz): | 640 mm U x 165 mm G x 85 mm Y |
| ağırlık: | 11 |
Manuel ve Otomatik park yeri kilitleme cihazı Koruyucu 12 Volt Batarya
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| Boyutlar (düz): | 640 mm U x 165 mm G x 85 mm Y |
| ağırlık: | 11 |
Otopark Ekipman Merkezi / Kablosuz Anahtar otopark kilitleri Uzaktan Kumanda
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| boyut: | 600*480*540mm |
| ağırlık: | KB 11kg |
Park yönetim sisteminde şarj edilebilir pil park yeri kilitleme cihazı
| madde: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| pil: | 12Volt 7.0Ah Kapalı Kurşun-asit |
| ağırlık: | KB:11.5 |
Otomatik ağır Hizmet Otopark Kilitleri / uzun menzilli uzaktan kumandayı kaldırın
| madde: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | DC 12V |
| ağırlık: | 14.5kg(NW)15kg(GW) |
Su Geçirmez güneş Otopark Kilitleri, park pozisyonu kilitleme cihazı
| madde: | GAT-ABS10 |
|---|---|
| pil: | Güneş paneli ile 6Volt 7Ah |
| ağırlık: | 11.5kg GW:12.5kg |
4 ay süren, şarj edilebilir bariyerli Anti Pas park pozisyonu kilidi
| madde: | GAT-ABS16 |
|---|---|
| Net ağırlık: | 8kg |
| boyut: | 480*550*60mm |
Taşınabilir Güvenlik Görevlisi Kabinleri, Açık Ev Paslanmaz Çelik Muhafız
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik geçiş kabini |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200x1500x2800mm, 1500x1500x2800mm, 1500x1700x2800mm 1800x1800x2800mm, 1700x2000x2800mm, 2000x2500x2 |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Prefabrik Stinaless Çelik Nöbetçi Evi, Düşük Maliyetli Modüler Muhafız Evi
| Ürün adı: | Stinaless Çelik Nöbetçi Evi |
|---|---|
| ürünün boyutu: | 1000x2000x2400mm 1300x2600x2400 1500x3000x2400 1500x3600x2400 1800x3600x2400 |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Suya Dayanıklı Açık Kapalı Paslanmaz Çelik Prefabrik Güvenlik Evi, Gürültü Koruma Parkı Geçiş Ücreti
| Ürün adı: | Stinaless Çelik Nöbetçi Evi |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1000x2000x2400mm 1300x2600x2400 1500x3000x2400 1500x3600x2400 1800x3600x2400 |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

