Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ road blocker system ] eşleşme 99 Ürünler.
LED Işık ile 5 Metre Uzun Lastik Spike Bariyer Otomatik Uzaktan Kumanda Yol Spike Bariyer
| Tip: | Tam otomatik hidrolik kontrol sistemi |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
Ağır Hizmet Tam Otomatik Güvenlik Road Blocker IP54 Çelik Araç Bariyerleri Güvenlik
| Çalışma Sıcaklığı: | -50°C~75°C |
|---|---|
| Yukarı veya aşağı zaman: | 3 ila 6 saniye (ayarlanabilir) |
| Koruma sınıfı: | IP54 |
Pas Korumalı Lake ile Trafik Uzaktan Kumanda Güvenlik Hidrolik Yol Engelleyici A3 Çelik
| Yukarı veya aşağı zaman: | 3 ila 6 saniye (ayarlanabilir) |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP54 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
304 Paslanmaz Çelik ile Hidrolik Kontrol Arabaları Bariyer Yol Engelleyici Sistemi
| Koruma sınıfı: | IP54 |
|---|---|
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
| İletişim mesafesi: | ≤1200m |
Ayrılmış Kişisel Park Bariyeri Yol Trafik Hızı Ayarlanabilir
| Çalışma Şekli: | auto by rfid system; rfid sistemi ile otomatik; manually operated by remote control |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, sarı, yeşil, siyah |
| Tip: | Düz kollu bariyer kapısı |
Su Geçirmez Uzaktan Kumandalı Otopark Kilitleri Ücretli Otomatik Park Kilidi
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| Boyutlar (düz): | 640 mm U x 165 mm G x 85 mm Y |
| ağırlık: | 11.5kg |
Akıllı Trafik İçin CE Belgesi IP54 Myspot 500 Otopark Kilitleri
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| boyut: | 600*480*540mm |
| ağırlık: | KB 11kg |
Otomatik Güvenli Elektrikli Cıvata Kilidi Otopark Stoperi CE Belgesi
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| boyut: | 600*480*540mm |
| ağırlık: | KB 11kg |
Elektronik Çelik Otopark Kilitleri 12V Güneş Enerjisi Park Yeri Koruyucuları
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| boyut: | 460*460*75mm |
| ağırlık: | KB 7.8kg GW 8kg |
Kurşun Asit Pil ile OEM Otopark Sensör Sistemi Güneş Araba Uzay Kilidi
| Ürün adı: | Güneş Araba Park Kilidi |
|---|---|
| boyut: | 460*460*75mm |
| ağırlık: | KB 7.8kg GW 8kg |

