Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ road blocker system ] eşleşme 99 Ürünler.
Yeterli İç Alan ve Komple Ekipmanlı Güvenlik Polisi Prefabrik Muhafız Evi
| Ürün adı: | Polis Nöbetçi kutusu |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200x1500x2400mm 1500x1500x2400mm 1500x1700x2400mm 1800x1800x2400mm 1700x2000x2400mm 2000x2000x2400m |
| Malzeme: | Renkli çelik / Paslanmaz Çelik |
Üst Sınıf Otel / Binalar İçin Modern Stil Özelleştirilmiş Yüksek Mukavemetli Çelik Nöbetçi Kutusu
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Nöbetçi Kutusu |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200x1500x2500mm,1200x2000x2500mm ,1400x2000x2500mm 1400x2200x2500mm , 1600x2400x2500mm, 1600x2800x2 |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Özelleştirilmiş Güvenlik Devlet Polis Nöbet Kutusu 20 Yıl Ömür Boyu
| Ürün adı: | polis kulübesi |
|---|---|
| ürünün boyutu: | 1800x1800x2500mm 1800x2000x2500mm 2000x2000x2500mm 2000x2500x2500mm |
| Malzeme: | Havalı cam |
Gişe bekçi evi Kolay Kurulum, Güvenlik Görevlisi Kabinleri
| Ürün adı: | Nöbetçi Gişesi |
|---|---|
| Malzeme: | renk çelik |
| Ömür: | 20 yıldan fazla |
Rfid Kapı Erişim Kontrolü için Park Sistemi Otomatik Trafik Bariyeri nöbetçi güvenlik kutusu
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Nöbetçi Kutusu |
|---|---|
| Ömür: | 20 yıldan fazla |
| paket: | Kabarcık + ihracat sandığı |
Paslanmaz Çelik modüler kiosk, Bekçi Evi Düzeni Konteyner Dükkanı
| Ürün adı: | çelik nöbetçi kulübesi |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Malzeme: | renk çelik |
Şık Şekil Nöbetçi Gişesi, Bilet Kabini 3 elektrik prizi
| Ürün adı: | çelik nöbetçi kulübesi |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Malzeme: | renk çelik |
Paslanmaz Çelik Çerçeve nöbetçi kulübesi / Prefabrik Hareketli Saat nöbetçi evi İstasyonu
| Ürün adı: | Renkli çelik nöbetçi kutusu |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Polis Çalışma Masası, Elektrik, Işık için Renkli Çelik Prafab Mobil Nöbetçi Kutusu
| Ürün adı: | Polis için Nöbetçi Kutusu |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1.5*2*2.4M (veya özelleştirilmiş boyut) |
| Malzeme: | renk çelik |
Uzun Yönetim Kontrolü Elips Şekli ile Kamu nöbetçi tarzı bahçe kulübesi
| Ürün adı: | Kamu Nöbetçi Kutusu |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1300*2600*2800 |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz çelik |

