Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ road blocker system ] eşleşme 99 Ürünler.
Ev Otomatik Depolama Akü Otopark Kilitleri, park yeri kilitleri
| Ürün adı: | araba park kilitleri |
|---|---|
| boyut: | 640*190*95mm |
| ağırlık: | KB 12,5kg GW 13kg |
Alarm Kapalı / Açık Otopark Direk Kilidi Çelik Uzaktan Park Kilidi Su Geçirmez IP54
| Ürün adı: | araba park kilitleri |
|---|---|
| boyut: | 480*470*60mm |
| ağırlık: | KB 9kg GW 10kg |
Orta Doğu'da IP65 Suya Dayanıklı A3 Çelik Otopark Kilitleri Turuncu Kırmızı Siyah Renk
| Ürün adı: | araba park kilitleri |
|---|---|
| boyut: | 480*400*75mm |
| ağırlık: | KB 11kg GW 12kg |
5T Ağır Hizmet Tipi Otomatik Park Kilidi 30M Uzaktan Kumanda Bir Kez Şarj 3 ila 4 Aylık Kullanım
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| boyut: | 640*190*95mm |
| Brüt ağırlık: | 13kg |
DC6V 12AH Otopark Kilitleri 10kg Otopark Bariyerleri Özel Logo OEM
| Ürün Adı: | otopark kilidi |
|---|---|
| Boyut: | 450*450*60mm |
| Ağırlık: | 10kg |
Güvenlik Mağazası için Hırsız Akıllı Park Kilidi Cihazı Araç Park Kilidi
| Ürün adı: | Otopark Kilidi |
|---|---|
| boyut: | 480*470*60mm |
| Brüt ağırlık: | 10kg |
Dış Mekan IP62 Suya Dayanıklı Soloar Park Kilidi, Akıllı 30M Uzak Park Alanı Kilidi
| Ürün Adı: | otopark kilidi |
|---|---|
| Boyut: | 460*460*75mm |
| Brüt ağırlık: | 8,5 kg |
110V / 220V 3-4 Ay Çalışma Süresi Şarjlı Çelik Otopark Kilitleri 370mm Yükselme Yüksekliği
| Ürün adı: | Ağır hizmet tipi otopark kilidi |
|---|---|
| Yükselme Yüksekliği: | 370mm |
| Ürünün boyutu: | 610*510*90mm |
Dayanıklı Paslanma Önleyici Uzaktan Kumandalı Park Noktası Bariyeri, Ağır Hizmet 5T
| Ürün adı: | Park Noktası Bariyeri |
|---|---|
| ürün boyutu: | 480x400x75mm |
| Net ağırlığı: | 11Kg |
Otomatik Park Yeri Kilitleme Cihazı 30M Uzaktan Kumanda Yeniden Şarj Cihazı
| Ürün adı: | Ağır hizmet tipi otopark kilidi |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 450×450×60mm, yükselme yüksekliği 390mm |
| Net ağırlık: | 11KG |

