Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 984 Ürünler.
zk erişim okuyucu Yarım yükseklik veya Tam Yüksek Turnike Geri Çekilebilir Cam Bariyer, kapalı tiyatro için hız kapısı
| ürün boyutu: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Yön: | hem giriş hem var olma |
| Yol genişliği: | 600mm |
Barkod RFID Sıcaklık Yüz Tanıma Tripod Turnike Kapısı
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
Kart Dağıtıcı 600mm Genişlik Barkod Kapaklı Turnike Kapısı
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
| Garanti: | 1 yıl |
Havaalanı Bilet Tanımlama Swing Gate Turnike Baffle Tasarımı
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Çalışma süresi: | 0,2 Saniye |
| MCBF: | 5.000.000 döngü |
Yüz Okuyucu TCP IP İletişim Barkodu ile Çift Yönlü Hız Kapısı Turnike
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Biyometrik Otomatik Tanıma Okuyuculu Kapalı Atölye Erişim Kontrolü Turnike
| ürün boyutu: | 1400*200*1000 mm /özelleştirilmiş |
|---|---|
| Olağan iş hayatı: | > 5000000 zamanları |
| Ağırlık: | 65kg |
ESD Erişim Kontrol Sistemi ile Giriş Yüz Tanıma Turnike Salıncak Bariyer Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
SPOR GYM Girişi Çift Yönlü Flap Bariyer Kapısı SUS304 NFC Tarayıcı Yaya Turnike Kapısı
| şerit genişliği: | 550~900mm |
|---|---|
| Kontrol modu: | Uzaktan Kumanda/ Parmak İzi/ Bilet/ Kart |
| Boyut: | Standart veya özelleştirilmiş |
Havaalanı Güvenliği 40p M Swing Barrier Turnstile Yüz Tanıma
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Otomatik para makinesi dijital sayaç Barkod tanımlama erişim kontrol sistemi fiyat tripod turnike
| Geçiş hızı: | 30kişi/dk |
|---|---|
| Çelik kalın: | 1,5 mm veya özel desgin |
| Erişim Kontrol Sistemi: | sayaç, parmak izi, nfc,zk okuyucu |

