Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
RS485 Kart Çevirmeli 600mm Genişlik Barkod Tarayıcı Turnike
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüz Tanıma RFID Parmak İzi ile Erişim Kontrolü Push Button Gym Turnike
| Tip: | tek çekirdekli veya (çoklu hatlar için çift çekirdekli) |
|---|---|
| Yön: | Çift yönlü Ayarlanabilir |
| Çalışma ortamı: | -10-75°C |
Paslanmaz Temassız Turnike Güvenlik Sistemleri Bilek Yüz Tanıma Erişim Kontrolü
| Yüz tespiti: | 20 bin yerel yüz veri tabanı |
|---|---|
| USB bağlantı noktası: | USB2.0 ve 2 mikro |
| Uygulama modu: | Gate, duvara monte, masaüstü, zemine monte kurulum |
Kütüphane için Suya Dayanıklı Güvenlik Tripod Turnike Kapısı Bağımsız Yüz Tanıma
| ürün boyutu: | 1400*200*1000 mm /özelleştirilmiş |
|---|---|
| Olağan iş hayatı: | > 5000000 zamanları |
| Ağırlık: | 65Kg |
Düşük Gürültülü Optik Yüz Tanıma Turnikeler Yüksek Hızlı Ezilme Karşıtı Salıncak Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 1400*200*1000 mm /özelleştirilmiş |
|---|---|
| Olağan iş hayatı: | > 5000000 zamanları |
| Ağırlık: | 65Kg |
Yüksek Güvenlik 304 SS Döner Kapı Çipleme Karşıtı Düşük Gürültü Yüz Tanıma E Kapısı Kamu Binası için
| Ürün adıKontrol yolu: | Yüz tanıma ve geçit |
|---|---|
| Kızılötesi miktarı: | 8-12 Çift uzunluğa bağlıdır |
| Tip: | Tam otomatik |
Hafif hizmet tipi görsel tanımlama sütunlu kapı tasarımı uzaktan hızlı güvenlik Giriş tarayıcılı Yarım Boy Turnikeler
| Erişim Kontrolü: | barkod tarayıcı, yüz sıcaklığı algılama |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dak. (IC Kartı) |
| Tip: | NO\NC\COM,Tam Otomatik |
devre dışı uygun Erişim Kontrolü Turnikeler dış mekan için RFID otomatik kapı
| Ürün adı: | Otomatik Swing Barrier |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
| Kullanım: | açık, kapalı, Subway station alışveriş merkezi |
Erişim Kontrolü 2.2m Salıncak Bariyer Kapı Mekanizması Yarım Boy Turnike
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Ücretsiz Yazılım ile Akıllı Mekanizma ESD Kapısı Biyometrik Tarayıcı Flap Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Başvuru: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |

