Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
QR Kodlu Anti Rust SS304 Turnike Erişim Kontrolü Otomatik Kapı Bariyeri
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Profesyonel Yüz Turnike Güvenlik Sistemleri, Parmak İzi Devam Makinası
| Yüz Kapasitesi: | 400 (1:N) |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi: | 2000 |
| Günlük Kapasitesi: | 100.000 |
Interlock Anti Passback 4 Kapı Erişim Kontrol Paneli Kartı Uzaktan Açık Web Sunucusu
| Kart Kapasitesi: | 40000 adet |
|---|---|
| Tip: | Kimlik / IC kartı, bileklik |
| Okuma kartı mesafesini algılama: | <10 cm |
Hükümet, Hapishane, Askeri Alan İçin Araç Anti Terörist Hidrolik Yol Engelleyici
| boyut: | Standart: L 2500* G 920* Y 760 mm, site durumuna göre özel uzunluk da olabilir |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP54 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
Yükselen Araç Engelleyici ile Kırmızı Led Trafik Işığı Otomatik Hidrolik Yol Engelleyici
| Tip: | Tam otomatik hidrolik kontrol sistemi |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
WIFI QR Kodu Parmak İzi Katılım Makinesi Yüz Tanıma Sıcaklık Tarayıcı
| Güç Kaynağı: | DC12V |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis/ Bina/Fabrika erişim kontrolü, Okul |
| İşlev: | QR kod modülü |
7 İnç IP66 Biyometrik Zaman Devamlı Makine Yüz Tanıma Terminali
| Yüz tespiti: | 20 bin yerel yüz veri tabanı |
|---|---|
| USB bağlantı noktası: | USB2.0 ve 2 mikro |
| Uygulama modu: | Gate, duvara monte, masaüstü, zemine monte kurulum |
Laboratuvar Fabrikası için 4,3 inçlik LCD ekranlı 300mA ESD Bilezi Kemeri Ayakkabı Testi
| Güç kaynağı: | 220v, 50Hz |
|---|---|
| Voltaja dayanmak: | 5~12V |
| standart güç: | 9V, 1A |
AC100V-240V Güç Kaynağı ile Ağır Hizmet Tipi Tek/Çift Yönlü Flap Bariyeri
| Erişim Kontrolü: | Evet |
|---|---|
| Boyut: | Standart veya özelleştirilmiş |
| Yön: | Tek veya Çift yönlü |
Parmak İzi Tanıma ile Yüz Tanıma Bilet Bariyeri Tek / Çift Yönlü
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |

