Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Anti Ezilme Termal Algılama Zkt Eco Akvaryum İçin Tek Şeritli Flap Bariyer
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*200*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Atölye turnike giriş kapıları , Test Cihazı ile esd turnike güvenlik sistemleri
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Ofis Hız Çizgesi Döner Kart Parmak Yüz QR Kodu Zaman Katılım Güvenlik Kontrolü
| Türü: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
dış mekan Yüz Tanıma Termometresi Kızılötesi Salıncak Kolu Bariyerler
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
304 Paslanmaz Çelik Tripod Bariyer Kapısı Köprü Tarzı Tasarım / Tarayıcı Pencereleri Yaya Kapısı
| Uygulama: | toplu tuvalet, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 65Kg |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Spor Salonları Erişim Kontrol Sistemi İçin Çarpışma Önleyici Giriş Yaya Bariyeri
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Yüksek Güvenlik Hızlı Otomatik Sistemler Hızlı Kapılar İç ve Dış Büyük Geçit Yürüyen Kontrol
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*530*1000mm |
| Ürün Adı: | Otomatik Sistemler Hız Kapıları |
ESD Bilek Çubuğu ve Ayakkabı Testi, 4.3 Inç LCD Ekran 750KΩ-100MΩ
| Güç kaynağı: | 220V, 50Hz 20V |
|---|---|
| geçiş hızı: | 25-30 kişi/dk |
| Voltaja dayanmak: | 5 ~ 12V (standart güç kaynağı 9v, 1a) |
Mifare Opsiyonel Kapı Geçiş Turnikeli Klavyeli Güvenlik Sistemleri RS485
| Kullanıcı kapasitesi: | Maksimum 5000 |
|---|---|
| İşlem Kapasitesi: | 100000 |
| tip: | Klavye Zaman Seyirci Erişim Kontrolü ile |
Okul için ESD Mechainsm Çift Yönlü Flap Bariyer Erişim Kontrol Sistemi
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| ESD test edici: | LCD ekran ve yazılım (isteğe bağlı) |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |

