Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Erişim Kontrolü Bel Yüksek Turnike bariyeri rfid okuyucu Okul veya Hastane girişi için Turnike
| Giriş: | 100V~240V |
|---|---|
| Kapak Paneli Rengi: | kırmızı, mavi, siyah veya şeffaf |
| Kartı kaydırın: | İki yol |
Paslanmaz çelikten sayaçlı biyometrik fonksiyonlu döner kapı tripod turnike
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
Yaya Trafiği Portatif giriş Salıncak Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Toptan Satış Fabrika Fiyatı Dış Mekan Su Geçirmez Salıncak Bariyer Kapısı QR Kod Okuyucu ile
| Erişim Kontrol Türü: | Parmak İzi, RFID Kartı |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
Otopark Girişi İçin Özel Yarım Boy Turnikeler LCD Ekran Açıkhava Reklamcılığı Yüz Tanıma Erişim Kapısı
| ürün boyutu: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Kapı malzemesi: | Çelik |
| Açık hız: | 3-10S |
4 Geçiş Şeridi Sıcaklığı Yüz Algılama ESD Flap Bariyer Kapısı
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
RFID Okuyucu Tcp / Ip Flap Bariyer Kapısı Dahili Dışarı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı dış mekan |
Intelligent Flap Turnstile with RFID Interface 304 Grade Stainless Steel IP54 Protection for 30-40 Persons per Minute
| Humidity: | ≤95% no condensation |
|---|---|
| Temperature range: | -15°C-75°C |
| Transit speed: | 30-40 persons per minute |
Lobi Erişim Kontrolü Bel Yüksekliği Turnike Şeffaf Kanatlı Optik Turnike Üreticileri
| Uygulama: | Ücret koleksiyonu, bilet istasyonu, ofis |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
Kamu Binaları Lobisi Premium Kalite Tüplü tip engelli turnikeleri fiyatı
| Ürün adı: | Renkli çelik nöbetçi kulübesi |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1.2 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.7 × 2.4m 1.8 × 1.8 × 2.4m 1.7 × 2.0 × 2.4m 2.0 × 2.5 × 2.4 |
| Malzeme: | Renkli çelik |

