Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security swing gate ] eşleşme 328 Ürünler.
QR Kodlu Anti Rust SS304 Turnike Erişim Kontrolü Otomatik Kapı Bariyeri
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
Barkod RFID Sıcaklık Yüz Tanıma Tripod Turnike Kapısı
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
Temassız yüz algılama turnike / Wifi Kamera termometre göstergesi Saat Devam Erişim Kontrol Cihazı
| Ürün Boyutu: | 210(U)* 135(G)* 225(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Goldantell Anaokulu Turnike Bariyer Kapısı Geçiş Kontrol Güvenlik Kapısı
| Ürün Adı: | Anaokulu Turnike Geçiş Kontrolü |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
SUS304 Yaya Erişimi Kontrol Turnike Kapısı
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Elektrikli Flap Bariyer Kapısı Mekanizması RFID Paslanmaz Çelik Geçiş Kontrol Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
RFID ile üç ayaklı dönüştürücü kapı, 30-35 kişi/dakika, IP54
| MCBF: | 2.500.000 döngü |
|---|---|
| Göreceli nem: | ≤95% pıhtılaşma içermez |
| Çalışma sıcaklığı: | -15 ° C ila 75 ° C |
Hızlı geçiş Tripod Turnike Kapısı, çift yönlü Turnike Güvenlik Ürünleri uzun menzilli kontrol
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
304SUS Yüksek Hızlı Salıncak Bariyer Turnike Yüz Tanıma Turnike
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |

