Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security swing gate ] eşleşme 328 Ürünler.
QR Kodu / RFID Erişim Denetleyicisi ile Yüksek Hızlı Kayar Turnike Kapısı Yarım Yükseklik
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
SUS 304 RFID Kart Okuyucu Flap Barrier Kapı Erişim Kontrolü Parmak izi Erişim Kontrolü Flap Döner
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Yüksek Hızlı Elektronik Hızlı Geçiş Turnike Güvenlik Temassız Metro Turnikesi Yüz ve Kart Çoklu Tanıma Özelliği
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz Tanıma, RFID Kart, QR Kod, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
Güvenlik Kapısı Erişim Kontrolü Parmak İzi Turnike Bel Yüksek Çift RFID Kod Okuyucu
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Geçit genişliği: | 60, 90.100cm veya daha fazla |
| Garanti: | 1 yıl |
Paslanmaz Çelik Kanatlı Kapı Çin Üretici fabrika fiyatı Düşük Gürültülü turnike termal yazdırılabilir nfc bileklik
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Modern Geçit Çelik Sürgülü Kapı Alüminyum Oto Elektrikli Yaya Geçidi
| ürün boyutu: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Kapı malzemesi: | Çelik |
| Açık hız: | 3-10S |
1 In 1 Out Otomatik Kapak Bariyeri NFC Erişim Kontrolü Turnike Kapısı Yüksek Hızlı Geçiş
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
İnsanlar Karşı Süzme Döner Kapı QR Kodu Giriş Lobisi için Döner
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Açık Suya Dayanıklı IP67 Derece Erişim Kontrolü Salıncak Turnikeler, Renkli Boyalı Turnike
| Ürün Adı: | 304 SUS Tripiod Turnikesi |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
RFID Bel Yüksekliği Parmak İzi bariyeri dışında en iyi satış otomatik tripod turnike / çocuk turnike
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |

