Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ gate management system ] eşleşme 750 Ürünler.
Intelligent Flap Turnstile with RFID Interface 304 Grade Stainless Steel IP54 Protection for 30-40 Persons per Minute
| Humidity: | ≤95% no condensation |
|---|---|
| Temperature range: | -15°C-75°C |
| Transit speed: | 30-40 persons per minute |
Profesyonel Yüz Turnike Güvenlik Sistemleri, Parmak İzi Devam Makinası
| Yüz Kapasitesi: | 400 (1:N) |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi: | 2000 |
| Günlük Kapasitesi: | 100.000 |
CE Onaylı Şeffaf Cam Erişim Kontrolü Flap Turnike Geri Çekilebilir 110V / 220V
| Ürün adı: | Erişim Kontrolü Flap Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| tip: | Tam otomatik |
Anti Tailgating SS316 Silindirik Salıncak Turnike RS485
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Çift Yönlü IP54 Yüz Tanıma Giriş Turnike SS304
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
Akıllı Turnike Güvenlik Sistemleri NFC Plastik PVC Kart 13.56Mhz Mf 1K 4K
| Kart Kapasitesi: | 40000 adet |
|---|---|
| Tip: | Kimlik / IC kartı, bileklik |
| Okuma kartı mesafesini algılama: | <10 cm |
18mm Jetonlu Turnike CPU Programlanabilir Çoklu Madeni Para Seçici Toplama Sistemi
| Uygulama: | Umumi tuvalet girişi, yüzme havuzu |
|---|---|
| Madeni para çapı: | 18mm ~ 30mm |
| Madeni para örneği: | Kullanışlı |
Yarı Otomatik Biyometrik Tam Boy Turnike 90 Derece Döndürme Paslanmaz Çelik Turnike
| Ürün Boyutu: | 3100 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Tek Girişli Tam Boy Turnike |
Döner Bel Yüksek Turnike Açılır Kolu Turnike ESD Tripod SUS 304 Paslanmaz Çelik
| Net ağırlığı: | 45kg |
|---|---|
| Kartı kaydırın: | İsteğe bağlı |
| Konut malzemesi: | 304 Paslanmaz çelik dikey turnike |
DC12V / DC24V Tek / Çift Motorlu Paslanmaz Çelik 304/316 Metro Turnikesi
| Humidity: | 5%~95% |
|---|---|
| Type: | Single Or Double-motor |
| Product Name: | Subway Turnstile |

