Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ gate management system ] eşleşme 750 Ürünler.
IR Sensor Flap Barrier Turnstile Havaalanı için Yüksek Güvenlik Tam Otomatik Servo Motor
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Erişim Kontrolü Tam Yükseklik Dönerci Akıllı Sayım Paslanmaz Çelik Otobüs İstasyonu İçin
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Çift Yönlü Tam Boy Turnikeler Havalimanları Metro İstasyonu Otomatik Döner Kapı
| Boyut: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | 4 paket, 10CBM |
Mifare Opsiyonel Kapı Geçiş Turnikeli Klavyeli Güvenlik Sistemleri RS485
| Kullanıcı kapasitesi: | Maksimum 5000 |
|---|---|
| İşlem Kapasitesi: | 100000 |
| tip: | Klavye Zaman Seyirci Erişim Kontrolü ile |
İspanyol canime için paslanmaz çelik tam otomatik bilet makinesi barkod tripod turnike
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| LCD ekran boyutu: | 7'' |
| Tip: | Tek Çekirdek, Yarı Otomatik veya Tam Otomatik Kontrol |
Çıkış Biyometrik Yüz Turnike Giriş Sistemleri Yarım Boy Turnike RFID Kart Okuyucu
| Malzeme: | 1,5 mm kalınlığında 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
Okul için ESD Mechainsm Çift Yönlü Flap Bariyer Erişim Kontrol Sistemi
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| ESD test edici: | LCD ekran ve yazılım (isteğe bağlı) |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
Office Gym 40 - 60p/M Portatif Turnikeler Geçit Yüz Tanıma Turnikesi
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Süpermarket için Paslanmaz Çelik Mekanik Turnike Çift Şeritli Erişim Kontrol Turnikeleri
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Hızlı Geçiş Yaya Turnikesi Yüksek Hızlı Parmak İzi Çift Kanat Kanatlı Turnike Bariyeri
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Başvuru: | Kapalı ve açık |

