Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ gate management system ] eşleşme 751 Ürünler.
125khz 13.56mhz Rfid Bileklik Silikon Bileklik NFC ETİKET Suya Dayanıklı Akıllı RFID
| Kart Kapasitesi: | 40000 adet |
|---|---|
| Tip: | Kimlik / IC kartı, bileklik |
| Okuma kartı mesafesini algılama: | <10 cm |
qr kodlu kapı erişim kontrolü spor turnike sıcaklığı spor salonu girişi için rfid çoklu yüz tanıma
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Stadyum Biyometrik 650mm Genişlik 1200w Tam Boy Turnike
| Ürün Boyutu: | 2400 (U) * 1250 (G) * 2250 |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Garanti: | 1 yıl |
Ücretsiz Yazılım Erişim Kontrol Kutusu ile TCP IP İki Kapılı Erişim Kontrol Paneli
| Kart Kapasitesi: | 40000 adet |
|---|---|
| Tip: | Kimlik / IC kartı, bileklik |
| Okuma kartı mesafesini algılama: | <10 cm |
Interlock Anti Passback 4 Kapı Erişim Kontrol Paneli Kartı Uzaktan Açık Web Sunucusu
| Kart Kapasitesi: | 40000 adet |
|---|---|
| Tip: | Kimlik / IC kartı, bileklik |
| Okuma kartı mesafesini algılama: | <10 cm |
Anti Statik İnsan Vücudu esd denetleyicisi Esd Bilek Kayışı Test Cihazı 304 Paslanmaz Çelik
| Ürün Adı: | İnsan Vücudu ESD test cihazı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
Lobi Erişim Kontrolü Bel Yüksekliği Turnike Şeffaf Kanatlı Optik Turnike Üreticileri
| Uygulama: | Ücret koleksiyonu, bilet istasyonu, ofis |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
304SUS Yüksek Hızlı Salıncak Bariyer Turnike Yüz Tanıma Turnike
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |
Parmak İzi Tanıma ile Yüz Tanıma Bilet Bariyeri Tek / Çift Yönlü
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |
8 inç LCD Ekranı RFID Okuyucu Bilezi ve Ayak Pedalı ile ESD Ekipmanı
| Uyumlu: | ESD Test Cihazı Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ürün Adı: | Esd Ekipmanları |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |

