Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Parmak İzi Yüz Okuyuculu Mekanizma Çekirdek Erişim Kontrol Turnikesi
| ürün boyutu: | 1300*200*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Depo Swing Barrier Kapısı 600mm Genişlik Flap Erişim Kontrolü Hız Kapısı Döner
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
Full Automatic Speed Gate Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Sıklık: | 50~60Hz |
| Geçit genişliği: | 550mm-600mm |
Temassız Hız Kapısı Turnike Anti Kuyruk Salıncak Süpermarket Giriş Turnike
| Yön: | Tek veya Çift yönlü |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüksek Hızlı Optik Yüz Tanıma Turnikeler Anti Crush Swing Kapı Turnikeleri
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Açık Hava Etkinliği FCC Swing Gate Turnstile Tam Otomatik 316 Paslanmaz Çelik
| ürün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
ZK Yüz Tanıma Salıncak Bariyer Kapısı 1400mm Paslanmaz Çelik IP54
| İletişim arayüzü: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0.2s |
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz tanıma, rfid kartı |
0.2 s Bariyer Açma/Kapama Süreli Yüksek Hızlı Dikey Sürgülü Kapı, IP54 Korumalı ve 304 Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir
| Erişim Kontrolü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer hızı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Kütüphane / Mağaza İçi Tripod Güvenlik Kapıları Tek Yön Yaya Geçiş Turnikeleri HS Kodu
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Metro İstasyonu için Biyometrik Tanıma DC24V Flap Bariyer Kapısı
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |

