Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ gate management system ] eşleşme 750 Ürünler.
Otopark Yönetimi için Ağır Hizmet Uzaktan Kumandalı Bom Kapısı Bariyer Yol Kapısı
| Kabin Ölçüsü: | 340*280*1000mm |
|---|---|
| Paket Boyutu: | 42*36*110CM |
| tip: | Düz bom bariyer kapısı |
Ofis r süpermarket bina için RFID salıncak bariyer kapısı anti-Kızılötesi kelepçe işlevi
| Ürün adı: | Ofis r süpermarket bina için RFID salıncak bariyer kapısı anti-Kızılötesi kelepçe işlevi |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Geçiş Çift Yönlü Mekanizma, RFID kart / parmak izi ile Bariyer Kapısını sallar
| Ürün adı: | Geçiş Çift Yönlü Mekanizma RFID kartlı / parmak izi ile Salıncak Bariyer kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | Yurtiçi standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Erişim Kontrol Sistemi için Otomatik Yaya Kayar Hız Kapısı Turnike IP54
| Ürün adı: | Sürgülü Hız Kapısı Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Yaya 600mm Şeritli RS485 0.6s Kayar Kapı Turnike
| İletişim Arayüzü: | RS485/Röle Sinyali |
|---|---|
| Geçit genişliği: | 600~900mm (Tek geçiş) |
| Tip: | yüksek hızlı kapı |
Yüz Tanıma SUS 304 Kayar Stilli Suya Dayanıklı Turnike Kapısı
| Cam çit yüksekliği: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, 1 m'den az |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü stil yüksek hızlı kapı |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
İç / Dış Mekan İçin Paslanmaz Çelik Dikdörtgen Güvenlik Turnike Kapısı Bi Yönlü
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Açılış Yönü: | çift yönlü |
| Alarm: | - Evet. |
Çocuk bahçesi ve okul ve oyun alanı için güzel araba şeklindeki kaydırıcı hız kapısı döner
| kontrol yolu: | Tam otomatik |
|---|---|
| Kızılötesi miktarı: | 8-12 Çift |
| Ürün Adı: | Hızlı Kapı Dönüştürücü |
Yüksek güvenlik yaya yüz tanıma kanat kapısı dönüştürücü üreticisi
| Ürün Adı: | Kanat Kapı Turnikesi |
|---|---|
| Malzeme: | 304 SS |
| kontrol yolu: | Tam otomatik |
Oyun alanı ve anaokul veya okul için Güvenlik Kapısı Dönüştürücü
| kontrol yolu: | Tam otomatik |
|---|---|
| Kızılötesi miktarı: | 8-12 Çift |
| Ürün Adı: | Güvenlik Kapısı Turnikesi |

