Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ gate management system ] eşleşme 750 Ürünler.
Akıllı Park Sistemi için 1 - 6 Metre Uzunluklu Highroad Yüksek Reactin Hız Boom Bariyer Kapısı
| Paket boyutu: | 420*360*1100mm |
|---|---|
| Tip: | Düz kollu bariyer kapısı |
| Güç Kaynağı: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
Bina Süresi Seyirci Salıncak Kapısı Turnike, Swipe Kart Hız Kapısı Sistemleri
| Ürün adı: | Saat Seyirci Salıncak Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Otomatik RFID Okuyuculu Havaalanı / Metro / Yüzme Salonu Speed Gate Turnike
| Ürün adı: | Biyometrik Erişim Kontrolü Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Rezidans ve ofis binası için RFID kart parmak izi okuyucu Swing Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Rezidans ve ofis binası için RFID kart parmak izi okuyuculu salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Kart / RFID Bileklik Elektronik Turnike Kapısı, yaya kapısı erişim kontrolü Özel
| Ürün adı: | RFID Bilezik Tripod Turnike Kapısı |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Laboratuvar / Fabrika için Kapalı Yaya ESD Erişim Turnike Kapısı IP54 SUS304 Malzeme
| Ürün Adı: | ESD Access Turnstile Kapısı |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Dayanıklı Paslanmaz Çelik Salıncak Bariyer Kapısı RS485 Port Turnike Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 380(U)*280(G)*1000(Y) (MM) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | Köprü otomatik salıncak bariyer kapısı |
Kablosuz Uzaktan Kumanda ve 3~6s Tepki Hızı Elektrikli Bom Kapısı / Park Erişim Kontrol Bariyeri
| Tip: | Düz kollu bariyer kapısı |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Ray Uzunluğu: | 1- 6 metre |
Paslanmaz Çelik Otomatik Bom Bariyer Kapısı Özel Renk ve Standart Şekil Boyutu
| Güç Kaynağı: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
|---|---|
| Ray Uzunluğu: | 1- 6 metre |
| Malzeme: | soğuk haddelenmiş yumuşak çelik/paslanmaz çelik |
Giriş veya Çıkış için Geri Tepme Önleyici / Çarpışma Fonksiyonu Otopark Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Çit park bariyeri kapısı |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Net ağırlığı: | 50kg |

