Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Çift Kanatlı Otomatik Döner Kapı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün Adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
LED Ekran Flap Bariyer Kapısı 1 In 1 Out İki Yönlü Otomatik Erişim Kontrol Kapıları Sistemi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Park için Biyometrik RFID Otomatik Flap Bariyer Kapısı Yüksek Hızlı Özelleştirilmiş Boyut
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Kontrol modu: | Uzaktan Kumanda/ Parmak İzi/ Bilet/ Kart |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
Barkod IC kimlik kartı okuyucu Güvenlik Giriş Kapıları sorumlu yönetimde
| Ürün adı: | Barkod IC kimlik kartı okuyucu Şarj yönetiminde otomatik döner bölme kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Yüz Tanıma SUS 304 Kayar Stilli Suya Dayanıklı Turnike Kapısı
| Cam çit yüksekliği: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, 1 m'den az |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü stil yüksek hızlı kapı |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Sıcaklık İzleme Erişim Kontrol Sistemi ile Çift DC Fırçasız Motor Flap Turnike Kapısı
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Sanat Galerisi İçin Yüz Tanıma / NFC ile Çok Kanallı Spor Salonu Hız Kapısı Turnikesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*85*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
QR Kodu / NFC Turnike Bariyer Kapısı RFID Okuyucu AI Yüz Tanıma Turnikesi
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Yüksek Hızlı LCD Ekran Flap Barrier Kapısı Yüz Tanıma Kimlik Kartı ile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |

