Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
Hükümet, Hapishane, Askeri Alan İçin Araç Anti Terörist Hidrolik Yol Engelleyici
| boyut: | Standart: L 2500* G 920* Y 760 mm, site durumuna göre özel uzunluk da olabilir |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP54 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
Sarı yüksek Güvenlikli Otopark Kilidi Araç Tekerlek Kelepçesi, A3 Malzeme
| Paket listesi: | 760*300*180mm |
|---|---|
| Net ağırlık: | 9,5 kg |
| Malzeme: | soğuk haddelenmiş çelik, çelik koruyucu silikon kornea |
Hava Koşullarına Dayanıklı Kamyonlar Büyük tekerlek kilit kelepçesi / ağır hizmet tipi tekerlek kelepçesi
| Malzeme: | soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Net ağırlık: | Yaklaşık 7,2 kg |
| Brüt ağırlık: | 7.5 KG |
Devlet Daireleri Lüks Nöbetçi Kiosk Özel Boyut ve Renk
| Ürünün boyutu: | (120*150*240cm) özelleştirilebilir |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/renkli çelik |
| renk: | müşterilerin ihtiyacına göre |
Güvenilir Çelik Çerçeve Açık bahçe nöbetçi kutusu, Prefabrik Muhafız Evi
| ürün boyutu: | 2000*1800*2400 (özel) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / renkli çelik |
| Renk: | paslanmaz çelik rengi |
Duvara Monte Anti Statik Esd Bilek Kayışı Denetleyicisi Fabrika Girişi İçin Stand Stili
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Paslanmaz Çelik Otomatik Kapı Sistemi Parmak İzi RS485 Haberleşme Arayüzü
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Termal Kanal 900mm 0.6S Bel Yüksekliği Yaya Bariyeri
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
Akrilik Cam SS316 0.6s Flap Bariyer Kapısı 40person/Dk
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
Fitness Merkezi için SUS304 Flap Bariyer Kapısı Yüz Parmak İzi Kodu Tanıma
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Geçit genişliği: | 600mm |
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V,50/60Hz |

